O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)
 

Zaoberáme sa veľko a maloobchodným predajom obuvi od roku 2005 . Po záujme zákazníkov o nákup obuvi aj formou internetového nákupu sme sa rozhodli vyskúšať aj predaj cez eshop, aby sme našu ponuku priblížili zákazníkom aj v oblastiach, kde ešte obuv nedodávame do kamenných obchodov .

Obuv nakupujeme priamo od výrobcov a výhradných dovozcov, aby sme vedeli ponúknuť najlepšiu cenu pre Vás. Vyberáme obuv, aby sme vedeli dosiahnuť najlepší pomer medzi cenou a kvalitou . Prednostne predávame domácu obuv, ktorú budeme časom rozširovať aj o iný sortiment .

Detskú obuv predávame výhradne značky BEFADO, kde je zaručená najvyššia kvalita za rozumnú cenu pre detské nožičky, lebo pri nich, pre zdravý vývoj dieťaťa by nemal byť kompromis .

Všetok tovar, ktorý predávame máme na sklade a osobne ho kontrolujeme pred odoslaním. Fotky sú fotené u nás, nie sú katalógové . Tovar odosielame v najkratšom možnom čase, nasledujúci deň od prijatia objednávky a prijatí úhrady pri platbe vopred .

Doručujeme dodanie Slovenskou poštou formou doporučenej zásielky pri úhrade vopred, kde je poštovné len 2 eurá a tým nie je obuv zbytočne predražená .

Za Váš nákup Vám vopred ďakujeme a veríme v spokojnosť pri nákupe, dodaní a aj po následnom nosení našej obuvi .

SpedEx, s.r.o.